5 stycznia odbyło się w naszej parafii Parafialne kolędowanie. Wieczór kolęd animowała wspólnota Machanaim. Było piękne śpiewanie, wspólne przeżywanie radości z przyjścia na świat samego Boga. Po wyśpiewaniu wielu kolęd i pastorałek przyszedł czas coś dla ciała. Poczęstunek zorganizowała grupa modlitewna, która zaprasza na spotkania w każdy wtorek po Mszy św.
A zdjęcia zobaczysz w naszej galerii

Nie mogło Cię tutaj zabraknąć!
A po kolędowaniu wspólna agapa w dolnym kościele.
Budujmy razem naszą wspólnotę!


