III NIEDZIELA ADWENTU-14.12.2025r.

  1. Od środy rozpoczynamy okres bezpośredniego przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy na Msze święte roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 6.30.
  2. Spotkania w najbliższym tygodniu:
  • we wtorek po Mszy świętej spotkanie wspólnoty BETANIA;
  • w czwartek po roratach adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30;
  • w piątek po Mszy świętej wieczornej adoracja Wspólnoty Intronizacyjnej a o 18.45 spotkanie OAZY.
  1. Okazja do spowiedzi świętej przedświątecznej będzie w poniedziałek 22 grudnia. Spowiadać będziemy od 16.00 do 17.45 i po Mszy świętej, od 18.30 do 20.00. Bardzo prosimy aby nie odkładać spowiedzi na następne dni. We wtorek 23 grudnia od 8.00 odwiedzimy chorych z Komuną świętą. Prosimy zgłosić osoby chore, które chciałyby skorzystać z tej posługi – nie dotyczy to chorych, których odwiedzamy co miesiąc.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za składane dary dla potrzebujących można to robić do najbliższej środy. Są jeszcze dostępne świece CARITAS na stół wigilijny oraz opłatki.
  3. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na cele parafialne złożone dziś na tacę. Tydzień temu na pomoc Kościołowi na Wschodzie zebrano 2203 zł – niech Pan Bóg wynagradza każde dobro.
  4. Nasi strażacy wzorem ubiegłych lat będą w przyszłą niedzielę oraz w święta rozprowadzać kalendarze na nowy rok. Zachęcamy do nabycia, a tym samym wsparcia ich działalności.
  5. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła oraz pracę przy jego sprzątaniu mieszkańcom ulicy Załęskiej. Prosimy o to na najbliższy tydzień parafian z ulicy Załęskiej numery 57 – 75. Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.30.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Comments are closed.