OGŁOSZENIA

26 Niedziela Zwykła – 26.09.2021r.

Dziś – zbiórka do puszek na Radio Via. Spotkanie dla rodziców kl. 3 o 11.00

  1. Msza św. w tym tygodniu o 6.30 i 18.00
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego, we wtorek św. Wacława, w środę św. Michała, Gabriela i Rafała – święto, czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od dzieciątka Jezus, sobotę św. Aniołów Stróżów.
  3. I piątek, i sobota miesiąca. Spowiedź przed Mszą św., a w piątek od 16.30 i aby się nie kumulować to zapraszamy od środy kl. 4 i 5, czwartek 6 i 7, a w piątek młodzież i starsi.
  4. W sobotę odwiedzę chorych z Komunią św.
  5. Niedziela 27 Zwykła – 03.10. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
  6. Bóg zapłać za ofiary, prace, sprzątanie kościoła oraz wszelkie dobro dla wspólnoty parafialnej. W tym tygodniu proszę mieszkańców ul. Rubinowej od 21-40, o podjęcie troski o kościół, ewentualnie złożenie ofiary na dekorację ołtarza.
  7. Spotkania – OAZA zapraszamy w piątek na Mszę św. i potem na spotkanie dzieci i młodzież od klasy 4.
  8. Szkoła prosi o głosy na projekt budżetu obywatelskiego – zadanie nr 47.
  9. Prasa katolicka jest w przedsionku kościoła – czytajmy!
  10. Intencje Mszy św. w tygodniu Mszy św. gregoriańskich za śp. Kazimierę Porada (do czwartku 30.09), oraz: Śp. Aleksandra Sikorskiego i śp. Danutę Wojdyło od 01.10.

Poniedziałek 27.09

6.30 + Kazimierę Porada (gr.)

 2) +Barbarę Wyrazik od syna Marka z rodziną

18.00 + Marię Rzyhak od Jadwigi i Mariusza

2) +Magdalenę Lesko od Grażyny

3) +Barbarę Wyrazik od męża Mariana

Wtorek 28.09

6.30 + Kazimierę Porada (gr.)

18.00 1)  za Władysławę o bł. Boże

2) + Magdalenę Lesko od Henryka Porada z rodziną

3) + Stanisławę Bereś od swatów Pasterz

Środa 29.09

6.30  +Kazimiera Porada ( gr.) 

2) za Władysławę o bł. Boże

18.00 za Paulinę i Mateusza, Amelkę o bł. Boże

2)+ Kazimierę Maślanka od córki Marty z rodziną

3)+Magdalenę Leśko od rodziny Czyrak

Czwartek 30.09  

6.30 +Kazimiera Porada ( gr.) 

2) +Barbarę Wyrazik od syna Tadeusza

18.00   1) + Marię Rzyhak

2) + Stanisławę Bereś od Michała Ligęzy

3) +Janinę Ruta

Piątek 01.10

6.30  +Radosław Albrycht

18.00  1) +Aleksander Sikorski( rozpoczęcie gr.) 

2) +Danuta Wojdyło ( rozpoczęcie gr.) 

3) + Halinę Partyka -Byczak w 2 r.

Sobota 02.10

6.30  o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

18.00 + Aleksander (gr.)

2) + Danuta (gr.)

Niedziela 03.10

7.45 +Danuta (gr.)

2)  + Kazimierę od córki Marzeny z mężem

3) + Bogdan, Elżbieta, Jacek, Zdzisław z rodziny Szóberlów  

10.00  + Aleksander (gr.)

2) +Józef, Erwina, Janusz Kukuryk

3) +Władysławę Sitarz

11.30 dziękczynna, w urodziny Weroniki, za zdaną maturę i o bł. Boże, dary Ducha Św. na dalszą naukę

2)  + Kazimierę Maślanka od córki Marty z rodziną

16.30  o zdrowie i bł. Boże dla Haliny Stachyra

Październik 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
27 września, 2021 28 września, 2021 29 września, 2021 30 września, 2021 1 października, 2021 2 października, 2021

Cały dzień: Pielgrzymka do Częstochowy

3 października, 2021
4 października, 2021 5 października, 2021 6 października, 2021 7 października, 2021 8 października, 2021 9 października, 2021 10 października, 2021
11 października, 2021 12 października, 2021 13 października, 2021 14 października, 2021 15 października, 2021 16 października, 2021 17 października, 2021
18 października, 2021 19 października, 2021 20 października, 2021 21 października, 2021 22 października, 2021 23 października, 2021 24 października, 2021
25 października, 2021 26 października, 2021 27 października, 2021 28 października, 2021 29 października, 2021 30 października, 2021 31 października, 2021