OGŁOSZENIA

Niedziela Słowa Bożego -18.04.2021r.

Dziś – różaniec o godz. 16.00 za śp. Kazimierę Porada – pogrzeb 19.04 na cmentarzu Wilkowyja o godz. 14.30

  1. W tym tygodniu Msze św. godz. 6.30 i 18.00
  2. W środę nowenna do MBN Pomocy.
  3. W piątek – Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski (znosi post) Po mszy św. godzinna adoracja Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSP Jezusa.
  4. Niedziela 25 kwietnia – 4 Wielkanocna – Dobrego Pasterza  – dzień modlitw o nowe święte powołania kapłańskie – porządek Mszy św. 7.45,  10.00, 11.30  i 16.30
  5. Bóg zapłać za ofiary, prace, sprzątanie kościoła oraz wszelkie dobro dla wspólnoty parafialnej. W tym tygodniu proszę mieszkańców ul. Ks. Jana Stączka od nr 71 do końca i mieszkańców ul. Brylantowej; o podjęcie troski o kościół, ewentualnie złożenie ofiary na ten cel.
  6. Prasa katolicka jest w przedsionku kościoła  – czytajmy dla pogłębienia i wiary i wiedzy religijnej!
  7. Pielgrzymka do Włoch – informacje
  8. Intencje Mszy św. w kolejne dni tygodnia Msze św. Gregoriańskie za śp. Stefanię Więcek oraz:

Poniedziałek  19.04

6.30 o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci     

18.00 + Stefania Więcek (gr.)

 18.00 + Adam Pastuła od Grona Pelagicznego i uczniów z 5 LO

 18.00 + Władysław Rumak od rodziny Rzucidło z Kłapówki

Wtorek 20.04

6.30 do dyspozycji Trójcy Świętej za wstawiennictwem NSMB

6.30+ Kazimiera Porada

18.00 + Władysław Rumak od brata Piotra z rodziną 

18.00 + Krystyna w kolejna r. śmierci

18.00 +Stefania (gr.)

Środa 21.04

6.30 za kapłanów posługujących w naszej parafii o bł. Boże i łaski

18.00 +Stefania Więcek (gr.)

18.00 za uczestników pogrzebu śp. Adama Pastułę, od rodziny

18.00 w 20-lecie ślubu Małgorzaty i Waldemara Dereń dziękczynna i o bł.

Czwartek 22.04

6.30 o zdrowie dla Janiny

18.00 +Stefania (gr.)

18.00 + Władysław Rumak od Małgorzaty i Mirosława Maternia

18.00 za uczestników pogrzebu śp. +Adam Pastuła, od rodziny

Piątek  23.04

6.30 + Jerzy Filipowski

 6.30 + Bolesław w 14r. i zmarłych z rodziny Kozioł

18.00  za Ojczyznę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

18.00 +Wojciech Kocój

18.00 +Stefania (gr.)

Sobota 24.04

6.30  +Aniela Kluczyńska od r. Sanickich

18.00 +Stefania (gr.)

18.00+ Waleria i Edward Lisek od rodziny Brodawka

18.00  w 11r. Ślubu Katarzyny i Radosława Kędzierskich

18.00  w 45r. ślubu Elżbiety i Romana od dzieci

 Niedziela Dobrego Pasterza 25.04

7.45 +Edwina i Józef Kuziara

7.45+ Józef Kliś od siostrzenicy z rodziną

7.45 +Adam Pastuła od syna Piotra z rodziną

10.00 +Teodora, Lucyna i Wojciech Szybisty

10.00 + Władysław Rumak od sąsiadów Krystyny i Zbigniewa

10.00 +Marek Kawa

11.30 + Aniela Kleczyńska od rodziny Wojciechowskich

11.30 + Władysław Rumak od przyjaciół

16.30 +Stefania (gr.)

16.30 + Janina Szedl

Maj 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26 kwietnia, 2021 27 kwietnia, 2021 28 kwietnia, 2021 29 kwietnia, 2021 30 kwietnia, 2021 1 maja, 2021 2 maja, 2021
3 maja, 2021 4 maja, 2021 5 maja, 2021 6 maja, 2021 7 maja, 2021 8 maja, 2021

15:00: Spotkanie Kręgu Rodzin

9 maja, 2021
10 maja, 2021 11 maja, 2021 12 maja, 2021 13 maja, 2021 14 maja, 2021 15 maja, 2021 16 maja, 2021
17 maja, 2021 18 maja, 2021 19 maja, 2021 20 maja, 2021 21 maja, 2021 22 maja, 2021 23 maja, 2021
24 maja, 2021 25 maja, 2021 26 maja, 2021 27 maja, 2021 28 maja, 2021 29 maja, 2021 30 maja, 2021
31 maja, 2021 1 czerwca, 2021 2 czerwca, 2021 3 czerwca, 2021

Cały dzień: Boże Ciało

4 czerwca, 2021 5 czerwca, 2021 6 czerwca, 2021