godzinalaski8 grudnia – Godzina Łaski
8 grudnia między godziną 12.00 a 13.00 wielu wiernych włączy się w modlitwę w „Godzinie Łaski”. Według objawień Pieriny Gilly Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle „wiele łask dla duszy i ciała”.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij TUTAJ

ministanturaW święto Crystusa Króla nasza parafia wzbogaciła się o 2 nowych ministrantów. Serdecznie gratulujemy chłopcom zaszczytnej służby przy ołtarzu pańskim i życzymy wielu łask bożych, radości, oraz wytrwania w postanowieniach.

niepodleglosc
Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości jest okazją do świętowania wydarzeń z przeszłości, ale również zachętą do budowania wspólnej przyszłości. Wydarzenia sprzed stu lat miały charakter wyjątkowy. Wspólnym wysiłkiem militarnym, politycznym, kulturalnym, gospodarczym i społecznym Polacy nie tylko odzyskali utraconą ponad wiek wcześniej niepodległość, lecztakże stworzyli podwaliny nowoczesnego państwa, obronili jego granice, rozwijali gospodarkę, prawodawstwo i oświatę, a poprzez literaturę, sztukę, wzornictwo przemysłowe, architekturę czy muzykę – znaleźli swoje miejsce w głównym nurcie światowej kultury. Szacunek do przeszłości i troska o przyszłość naszego narodu jest naszym obowiązkiem.
                                                                                     11 listopada wywieśmy flagę  flaga-1

images-1
 Święty Augustyn powiedział:

Śpiew to wyraz radości, a ściśle mówiąc – wyraz miłości oraz ” Kto śpiewa, ten się dwa razy modli”

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Spotykamy się co tydzień w czwartki po mszy św.

maryjaOdmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.

Słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13 maja 1917 r.

rozaniecRóżaniec fatimski w naszym kościele odmawiany jest od maja do października o godz 17.00,
13-tego dnia miesiąca.
Więcej na temat dlaczego modlitwa wynagradzająca jest tak ważna dowiesz się m.in TUTAJ

headerWspólnota DOMOWY KOŚĆIÓŁ zaprasza.  Może to miejsce jest właśnie dla Ciebie?!

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj Film.
Zaczarowany ogród. – Czym jest wspólnota domowego kościoła?

mb
 Uroczystość odpustowa – Matki Bożej Nieustającej Pomocy