Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

1krol-jezusWspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla Królów i Pana Panów w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rzeszowie powstała 30 października 2015r. Opiekunem duchowym został ks. proboszcz Józef Kandefer. Od dnia 6 listopada 2015r. wspólnota spotyka się na cotygodniowej adoracji w każdy piątek po Mszy Św. wieczornej. Adoracja trwa około jednej godziny. W styczniu 2016r. Wspólnota została zgłoszona do Centrali Wspólnot w Krakowie, gdzie została oficjalnie zarejestrowana. Wspólnota posiada swój proporzec, na którym znajduje się Znak Wspólnoty, nazwa miejscowości oraz parafii. Intronizacja NSPJ stanowi wybór Jezusa w tajemnicy Jego Serca, to życie według Bożego Serca, to królowanie Jezusa w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym. Intronizacja to uznanie Jezusa Królem przez świadome i dobrowolne porzucenie grzechów. To postawienie na pierwszym miejscu w swoim życiu Jezusa. Z miłości do Jezusa pragniemy żyć zgodnie z prawem Bożym. Postanawiamy w pełni się nawrócić do Boga i skutecznie walczyć z własnym grzechem, aby Bóg mógł królować w naszym życiu.     CZYTAJ WIĘCEJ