Schola

Próby scholi odbywają się od w każdą niedzielę o godz.11 w kościele.

Zapraszamy wszystkich, którzy śpiewem chcą wielbić Boga.

Schola przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Rzeszowie ubogaca pieśnią Msze Święte i nabożeństwa. Włączamy się w sprawowanie oprawy muzycznej podczas różnych uroczystości parafialnych. Grupa powstała spontanicznie w listopadzie 2013 roku, skupia min. dzieci małżeństw Domowego Kościoła. Jesteśmy zupełnymi amatorami pragnącymi śpiewem wielbić Boga, a przy okazji rozwijać pasję śpiewania i zarażać nią innych.

Dajemy się poznać również poza naszą parafią, wzięliśmy udział w Dekanalnym Przeglądzie Pieśni Maryjnych „DLA CIEBIE MATUCHNO ŚPIEWAM” w Strażowie i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Swoim śpiewem chcemy się modlić i sprawiać aby Eucharystia była przeżywana w sposób wyjątkowy, bo jak wszyscy wiemy powtarzając za św. Augustynem:

„Kto śpiewa ten się modli podwójnie” – Bis orat, qui cantat (łac.)

Msza św. Wigilii Paschalnej

Msza św. Niedzieli Palmowej

Msza św. 28 lutego

Msza św. 18 stycznia