19 Niedziela Zwykła – 09.08.2020r.

Dziś – zmiana Tajemnic Różańcowych po pierwszej Mszy św. 7.45 i Prymicje ks. Szymona.

  1. Msza św. w powszednie dni o 6.30 i 18.00

     w poniedziałek 10.08 – święto – św. Wawrzyńca diakona,

     we wtorek – wspomnienie św. Klary

     w środę – Nowenna do MBN Pomocy,

     a w czwartek  13.08 –  o 17.00 – różaniec fatimski ,

     piątek– 14.08 wspomnienie  św. Maksymiliana Kolbe.

  1. Sobota 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej – porządek Mszy św. niedzielny. 45 – 10.00 – 11.30 i 16.30 Poświęcenie wianków, kwiatów i ziół – po każdej Mszy św. (Wywieśmy flagi na 100 lecie Bitwy Warszawskiej).
  2. Niedziela 08 – Msze św. jak w każdą niedzielę (wspomnienie św. Rocha).
  3. Bóg zapłać – za ofiary, pracę i sprzątanie kościoła i wszelkie dobro dla parafialnej wspólnoty. W tym tygodniu proszę o porządkowanie w kościele: Krystynę Leśko, Andrzeja Bobeł, Elżbietę Goclon, Mróź Małgorzatę, Kacała Monikę, Pączek Marię, Orgasiński Monikę, Agatę Eberhard, Stecko Ewelinę, Kujda Magdalenę, Jakubowską Małgorzatę, Grzebyk Danutę.
  4. Transmisja na żywo z naszego kościoła: TUTAJ
  5. Intencje Mszy św. przez kolejne dni tygodnia Msze św. gregoriańskie za śp. Tadeusza Pukałę, oraz

 Poniedziałek 10.08

6.30 + Tadeusza Pukałę

18.00 +Zuzannę Kozioł od Elżbiety i Marty z rodzinami

2) +Wioletta, Marian, Stanisławę i Adam Skiba

Wtorek

        6.30 + Tadeusza Pukałę

18.00+Zuzannę Kozioł od córki Małgorzaty z rodziną

    2) – o najpiękniejsze odpowiedzi miłości Jezusa dla Natalii

Środa

 6.30 + Tadeusza Pukałę

18.00 za Miłosza w 5r. urodzin o bł. Boże 

– o najpiękniejsze odpowiedzi miłości Jezusa dla Natalii

Czwartek 13.08

6.30 + Tadeusza Pukałę gr.

18.00 o szczęśliwe  rozwiązanie dla Joanny i zdrowie dla dziecka i mamy

2) – o najpiękniejsze odpowiedzi miłości Jezusa dla Natalii

Piątek 14.08

6.30 + Tadeusza Pukałę

18.00 ++ Kawa, Szczepanik, Rejus

2) + Zuzannę Kozioł od Zofii z rodziną

Sobota  15.08

 7.45+ Maria, Antoni, Władysław

 2)+ Marię i Henryk Surowiec    

10.00 w urodziny o bł. Boże dla Kamili Gancarz

  2) +Weronika i Tadeusz  Stochla  

11.30 +Bogusław 3r.

Chrzest

16.30 dziękczynna w 5r. slubu o bł. Boże dla Agnieszki i Łukasza

2) +Tadeusz  Pukała gr.

Niedziela 16.08

7.45 w 31r. ślubu – dziękczynna i bł. Boże Barbary i Mirosława 

 2) + Krzysztof, Janusz, Stanisława, Irenę oraz zmarłych z rodzin:

         Gut i  Węglowskich

 10.00 ++Tomaków, Rzucidło, Kukuryk

    2) +Weronika, Andrzej, Wiesław

  11.30 +Krzysztof Sękowski 12r. 

  16.30 +Michał Kliś

    2) +Tadeusz Pukała