16 Niedziela Zwykła – 19.07.2020r.

Dziś – rozpoczynamy Tydzień modlitw za kierowców, a bł. transportu -samochodów w następną  niedzielę 26.07

1. Msza św. w tym tygodniu 6.30 i 18.00

2. W poniedziałek wspomnienie bł. Czesława, w środę święto św. Marii Magdaleny, a po Mszy św. nowenna do MBN Pomocy, w czwartek święto św. Brygidy patronki Europy, piątek wspomnienie św. Kingi, w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła, niedziela – Św. Joachima i Anny.

3. Niedziela – porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę – oraz bł. kierowców i samochodów i zbiórka do puszek na transport dla misjonarzy, po każdej Mszy św.

4. Bóg zapłać, za ofiary, prace, sprzątanie kościoła i wszelkie dobro dla wspólnoty parafialnej, a w tym tygodniu proszę do porządkowania: Małgorzatę Zembroń, Urszulę Świgoń, Osuchowską Wiktorię, Halinę Piekarz, Jolantę Sadowską, Danutę Zięba, Ewelinę Poźniak, Karolinę Sierżęga, Martę Krupa, Elkę Kulig, Elżbietę Pawlik, Monikę Ziaja. Kwiaty od młodej pary.

5. Prasa Katolicka w przedsionku kościoła – czytajmy!

6. W przykościelnych gablotka wywieszone zaproszenia na pielgrzymki.

7. Intencje Mszy św. w kolejnych dniach tygodnia – Msze św. gregoriańskie za śp. Zdzisław Szajnar oraz:

• Poniedziałek

– 6.30 + Czesławę Rumak

– 18.00 +Daniel Wisz od babci i wujków 2) + Zdzisław gr.

• Wtorek – 18.00 + Zdzisław gr. 2)  +Daniel Wisz od sąsiadów Ziębów i Pustelniak
  • Środa – 8.00 +Daniel Wisz od Rafała Saneckiego z rodz. 2)  + Zdzisław gr.
  • Czwartek – 18.00 + Daniel Wisz od rodziny Kukurykow 2) + Zdzisław gr.
  • Piątek – 18.00 +Robert i Stanisław Kudła 2) +Zdzisław gr.
  • Sobota

– 6.30 + Zdzisław gr.

– 14.00 ślubna – za nowożeńców

– 18.00 w 80 ur. dziękczynna i o bł. Boże dla Marii +Krystynę Grabowską

• Niedziela

– 7.45 na rozpoczęcie sezonu o bł. Boże dla Klubu Korona 2) + Annę Openaur

– 10.00 + Jan Mynart, Julia i Adam Dąbrowscy 2) +Anna Jurkiewicz

– 11.30 + Marian Sękowski 15 r.

– 16.30  za parafian + Józef Jakim od koleżanek i kolegów z Kruszgeo S.A. Lipie