15 Niedziela Zwykła – 12.07.2020r.

Dziś – zmiana Tajemnic Różańcowych, peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej Robotników Solidarności

1. Msza św. w tym tygodniu o 6.30 i 18.00

2. W poniedziałek – 17. 00 różaniec fatimski, wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników,  wtorek – św. Bonawentury, środa – po Mszy św. nowenna do MBN Pomocy, czwartek – wspomnienie MB z Góry Karmel, w sobotę – św. Szymona z Lipnicy.

3. Niedziela  19.07 – 16 Zwykła – porządek Mszy św. bez zmian.

4. Prasa katolicka w przedsionku kościoła, czytajmy.

5. Inne ogłoszenia w gablotkach przy kościele – słowo ks. Bpa Jana Wątroby zaproszenie na pielgrzymkę.

6. Bóg zapłać za ofiary, prace i sprzątanie kościoła oraz wszelkie dobro, a do sprzątania w kościele proszę w tym tygodniu: Janinę Kidacką, Małgorzatę Idzik, Małgorzatę Rokita, Marię Maślankę, Błachowiak Martę, Gaweł Elżbietę, Adamów Annę. Elżbietę Korab, Marię i Barbarę Sękowskie, Joannę Ziemba, Ewę Wenc.

7. Intencje Mszy św., w tygodniu Msze św. gregoriańskie za śp. Zdzisława Szajnar, a także:

• Poniedziałek

-6.30 za pracowników i zarząd GP o bł. Boże

– 18.00 o zdrowie i bł. Boże dla Renaty i Piotra 2) + Zdzisław Szajnar (gr.)

• Wtorek

– 6.30 + Daniel Wisz od rodziny Krurzel z Chmielnika

– 18.00 +Zdzisław Szajnar (gr.) 2) za pracowników i zarząd GP o bł. Boże

• Środa

– 6.30 za pracowników i zarząd GP o bł. Boże

– 18.00 +Daniel Wisz od Lucjana i Daniela Kukuryk 2) + Zdzisław Szajnar (gr.)

• Czwartek

– 6.30 za pracowników i zarząd GP o bł. Boże

– 18.00 o bł. Boże i łaskę opieki MB dla Maksyma i r. Rozalie i Juliana 2) + Zdzisław Szajnar (gr.)

• Piątek

– 6.30+ Zdzisław Szajnar (gr.)

– 18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące, aby Pan Bóg przyjął ich jak najszybciej do Królestwa Niebieskiego  2) – dziękczynna  3) +Stefania 7r.

• Sobota

– 6.30 za pracowników i zarząd GP o bł. Boże

– 18.00 + Zdzisław Szajnar (gr.) 2) + Daniel Wisz od Mariana Tomasik z rodz.

• Niedziela

– 7.45  + Stanisław 13r.2) +Sylwester 8 r. od dziadzia i babci Leśków

– 10.00    +Sylwester 8 r. i Feliksa Dorosz 2 r. 2) +Zdzisław Szajnar (gr.)

– 11.30  o zdrowie i bł. Boże dla rodziny Dziuszyńskich i Ligęzów 2)  w 45 – lecie ślubu Marii i Stanisław o bł. Boże

– 16.30 +Eleonorę 1r. 2) za parafian