13 Niedziela Zwykła – 28.06.2020r.

Dziś:  I komunia kolejnych dzieci, a o 17.20 Nabożeństwo do NSP Jezusa.

1. Msza św. w tym tygodniu w dni powszednie 6.30 i 18.00

2. Jutro, w poniedziałek  – 29.06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.  Msze św. 6.30  10.00 i 18.00 /składka na świętopietrze / 

3. Wtorek 30.06 po Mszy św. i nabożeństwie około 18.50 proszę Radę Parafialną na spotkanie. Zapraszam.

4. Środa – po Mszy św.18.00  nowenna do MBN Pomocy.

5. I czwartek, piątek i sobota miesiąca – spowiedź w tygodniu półgodziny przed każdą Mszą św., a w piątek od 16.30, oraz Nabożeństwo – do NSP Jezusa i godzinne adoracyjne Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSP Jezusa – Święto Tomasza Apostoła.

6. I sobota miesiąca – odwiedzę chorych z komunią św. od 8.30, o 18.00 Mszy św. i nabożeństwo I soboty.

7. Niedziela – Msze św. jak w każdą niedzielę i adoracje z racji I niedzieli miesiąca. 

8. Ks. Bp Jan Wątroba – skierował do naszej parafii ks. Krzysztofa Wilczkiewicza – wikarego, a od 4 -18 lipca ks. Szymona Klak –neoprezbitaera (w ramach mojego urlopu)

9. Bóg zapłać za ofiary, prace sprzątanie kościoła i wszelkie dobro dla parafialnej wspólnoty. A w tym tygodniu proszę o porządkowanie kościoła: Marię i Wiolettę Wiktor, Bereś Romana, Barbarę Dziura, Annę Chmielarz, Andrzeja Sitarz, Dorotę Rajzer, Grażynę Wojtunik, Irenę Pytko, Wilk Monikę i Krystynę, Kopeć Marię, Salach Małgorzatę, Myśliwiec Elżbietę, Lib Irenę, Małgorzatę Sowa. 

10. Intencje Mszy św. w kolejne dni tygodnia odprawiamy:  Msze św. gregoriańskie za śp. Mieczysławę (zakończenie we wtorek), a od środy (01.07) za śp. Zdzisław Szajnar (zakończenie 30 lipca).

  • Poniedziałek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

– 6.30  + Mieczysławę

– 10.00 o zdrowie dla Natalii 

 – 18.00  za Małgorzatę o bł. Boże i łaskę zdrowia 2) +Kazimierę i Marian  Wiglusz 

  • Wtorek

– 6.30  + Mieczysławę (zakończenie).

– 18.00 +Wanda 20r.  i Edward +Kazimierę i Władysław Bilkowski 

  • Środa – 18.00 + Zdzisław Szajnar ( rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich 2) +Halina ( w imieniny)
  • Czwartek – I czwartek

– 6.30 + Zdzisław Szajnar

– 18.00 + Grzegorz Łagowski 1r. 2) + Wandę 

  • Piątek – Święto Tomasza Apostoła I piątek

– 6.30 + Zdzisław Szajnar gr.

– 18.00 w urodziny Szymona dziekczynna i o bł. Boże 2) + Emilia i Jan 

  • Sobota – I sobota miesiąca

– 6.30 za parafian

– 18.00 + Renata Barczak 4.r i Władysław od Danuty Zięba + Zdzisław Szajnar (gr.)

  • Niedziela 05.07 – 14 N niedziela Zwykła – adoracyjna.   

– 7.45 w 18.ur. Gabrieli o bł. Boże i łaski, opiekę M Bożej 2)+ Zofia i Władysław, Janina i Antoni i zm. z rodziny 3) + Zdzisław (gr.)

– 10.00 +Ryszard 10 r. 2) + Czesławę Rumak  od sąsiadów 

– 11.30 +Andrzej Siuta 8 r. 2) + Barbarę, Eugeniusz i Janusz Siuta

– 16.30 + Elżbieta, Jacek, Bogdan i Zdzisław Szuberla 2) za parafian