11 Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

Dziś – zmiana tajemnic różańcowych, na Mszy św. 11.30 I Komunia św. dzieci i Procesja Eucharystyczna. Nabożeństwo do NSP Jezusa około 17.20

1. W tym tygodniu Msza św. o 6.30 i 18.00 wraz z procesjami eucharystycznymi (do czwartku ).

2. W środę wspomnienie św. Brata Alberta – Adama Chmielewskiego ( nowenna do MBNP)

3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała – bł. dzieci oraz poświecenie kwiatów i wianków.

4. Piątek Uroczystość NSP Jezusa

5. Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

6. Niedziela 21.06 -12 Niedziela Zwykła – porządek Mszy św. bez zmian.

7. Bóg zapłać za ofiary, prace i sprzątanie kościoła, dekoracje, kwiaty, udział w procesjach, strażakom za noszenie baldachimu i wszelkie dobro dla parafialnej wspólnoty. W tym tygodniu proszę o sprzątanie: Agnieszkę Jakubowską, Krystynę Nycz, Annę Bańka, Agnieszkę Małozięć, Agatę Fila, Ewę Admiec, Jadwigę Żelazko, Dorotę Szeliga, Marię Różańską, Izabelę Macioche, Kochański Beatę, Kędzierski Katarzynę.

8. Prasa katolicka w przedsionku kościoła – czytajmy.

9. Inne ogłoszenia – bierzmowanie naszej młodzieży – wtorek 23.06 w kościele św. J.S. Pelczara – wtorek 17.30 (bp Edward Bialogłowski)

10. Intencje Mszy św. w tygodniu odprawiamy Msze św. gregoriańskie za śp. Mieczysławę, oraz:

• Poniedziałek

– 6.30 + Mieczysławę gr

– 18.00 o bł. Boże dla mamy Kazimiery i Heleny 2) + Czesławę

• Wtorek

– 18.00 + Mieczysławę gr. 2) + Czesławę

• Środa

– 6.30 + Mieczysławę gr.

– 18.00  +Jan, Aniela, Teresa, Stanisław, Anna, Antoni 2) + Czesławę od rodziny Wachnickich.

• Czwartek

– 6.30+ Mieczysławę gr.

– 18.00 +Czesławę od rodziny Rzucidłów z Kłapówki

• Piątek